Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2017, 23:22


Witamy w serwisie internetowym Zakładu Bankowości Uniwersytetu Marii Curie

Katedra Bankowości
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Instytut Ekonomii i Finansów
Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-031 Lublin

Fax: +48  81 5375175
Email: bankowosc@umcs.lublin.pl

 

Konsultacje pracowników w semestrze zimowym 2014/2015

prof. zw. dr hab. Jerzy Węcławski
Kierownik Katedry Bankowości
jerzy.weclawski@umcs.lublin.pl
tel. +48 81 5375260

 

    pokój 703
dr Jacek Czarecki
jacek.czarecki@umcs.lublin.pl 
tel. +48 81 5375251

 

    pokój 707
dr Tamara Galbarczyk
tamara.galbarczyk@umcs.lublin.pl 
tel. +48 81 5375269

 

    pokój 706
dr Mariusz Kicia
mariusz.kicia@umcs.lublin.pl
tel. +48 81 5375268

 

11:15-13:15
9:30-11:30
wtorek
czwartek
pokój 715
dr Anna Korzeniowska
anna.korzeniowska@umcs.lublin.pl 
tel. +48 81 5375256

 

9:30-11:30
10:00-12:00
środa
czwartek
pokój 704
mgr Beata Lewicka
beata.lewicka@umcs.lublin.pl 
tel. +48 81 5375263

 

    pokój 702
dr Wojciech Misterek
wmisterek@interia.pl 
tel. +48 81 5375263

 

    pokój 702
mgr Rafał Muda
rafal.muda@umcs.lublin.pl 
tel. +48 81 5375268

 

    pokój 715
dr Joanna Świderska
joanna.swiderska@umcs.lublin.pl
tel. +48 81 5375257

 

    pokój 714
dr Robert Zajkowski
robert.zajkowski@umcs.lublin.pl
tel./fax +48 81 5375251

 

    pokój 707

WIG20

EUR/PLN

CHF/PLN

Money.pl

Katedra Bankowości UMCS 2003-2017